Ballina Magazina Sa e vërtetë lídhja e Ilirit me Gilbertën? Ish-konkurrenti e thotë troç...

Sa e vërtetë lídhja e Ilirit me Gilbertën? Ish-konkurrenti e thotë troç (VIDEO)

Të ftuar në ‘Shqipëria Live’ ishin ish-konkurrenti i ‘PërPuthen’, Graciano Merkaj, gazetarja   Adela Sorollari si dhe te ftuar virtualisht Arsim Abduli dhe Almend Kreku gjithashtu ish- konkurrentë të PërPuthen rinorë.

Ish-konkurrentët dhe gazetarja diskutojnë për “PërPuthen +40” sesa reale janë lídhjet dhe deklarimet që po ndodhin në program.

Sipas tyre zonjat në fjalë janë shumë mëndjehapura, tolerante e sidomos Gilberta, e cila u deklarua për Ilirin pak kohe më parë, dhe anasjelltas.No description available.

Komentohet shumë puthja e rrémbyer e tyre, e cila i ngjason më ato puthjet e filmave turq, çdo hap i hedhur mes tyre ishte i përllogaritur dhe i matur, e ndërsa edhe vetë puthja ishte me ndrojtje.

E ndërsa për çiftin +60 Shqipja dhe Giussepe, ende të padeklaruar në program, mendojnë se nuk janë gati akoma, nuk kanë atë sigurinë ndaj njëri-tjetrit.No description available.

Çimi dhe Stela, çifti dytë i deklaruar në PërPuthen, nuk duken shumë real sipas tyre, pasi shpesh u diskutua se çifti në fjalë mund të jenë njohur më përpara dhe mund tjetër planifikuar fundi tyre.

Ndalemi pak edhe Linda dhe Samiu që shihen të jenë drejt hapit të madh të deklarimit më njëri tjetrin e ndërsa për Linditën ende nuk kemi një kandidat perfekt për të, ajo ndodhet mes Armandos dhe Oltit, shpresa ka edhe për Luanin…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!