Roza Lati ishte e ftuar në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan dhe aq mirë gjatë kësaj interviste.

Ndër të tjera, Bieta i drejtoi pyetje në lídhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pozonte me të brendshme në vaskë.

Bieta Sulo: Do t’i bíesh dikujt në sy?No description available.

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bíe në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjérr qenin. Unë zhvíshem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjérrë jashtë e nxjérr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza. Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet. ” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”

Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkàk të orarit.

Mesa duket Roza është ndier e ofenduar nga Bieta dhe ka reaguar me një postim në Instagram.

“Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te oféndoj… Dhe nderkohe me fshini videon ???? Nga walli ?????? Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reàgojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk pertoj ti nxjérr te gjitha inboxet nje nga nje meqe lozni kaq píset dhe me fshíni videon”, ka shkruar Roza. No description available.

Mirëpo, s’ka vonuar shumë dhe Roza i ka kërkuar ndjesë Bietës për deklaratën e saj dhe për “shpullën e ftohtë” që ka marrë nga publiku.

Në një tjetër postim në Instagram, Roza tregon se s’ka asgjë personale me Bietën, teksa shkruan:

“Ne emer te publikut, ne emer te Instagram, dhe te YouTube, dua te te kerkoj ndjese @bietasulo qe more mbràpsht kete shpulle te ftohte nga te gjithe ne. Na vjen kéq Bieta se u rrémbyém nga emocíonet te gjithe e na rreshkiten si copeza diamantesh te ftohta… Asgje personale. Kjo eshte arsyeja pse publiku me do. Sepse une i kapércej kufijte mi. Por jo kufijte e tu. Une tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurine time! 💕💕💕💕💕 Keshtu qe hajde te cohemi te gjithe ne kembe dhe te bejme Gezuar!!! ✨🥂✨ Se Roza neser ka ditelindjen!! E s’duhet ta shtrojme diten e pare te vitit te Shénjte, me urréjtje dhe mlléf! Ne jemi me te medhenje se kaq…… apo jo zemrat e mia? // Foto e pa-publikuar me pare nga projekti “BILLIONAIRE”. Neser hédh fotot e tjera, qershite e fundit te tortes “BILLIONAIRE” ❤️‍🔥”No description available.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!