Ballina Magazina Roza Lati feston ditëlindjen dhe pòzon...'topléss'! (FOTO)

Roza Lati feston ditëlindjen dhe pòzon…’topléss’! (FOTO)

Roza Lati është një ndër personazhet më të komentuar të ShoBizit shqiptar.

Me karakterin e saj të drejtpërdrejtë dhe pa kòmplekse, Roza ka arritur të marrë vëmendjen e publikut.

Ajo është mjàft aktive me publikime të ndryshme në rrjete sociale, prej ku edhe ndàn imàzhe apo video.

No description available.

Ditën e sotme, moderatorja feston përvjetorin e lindjes ku nuk i ka kùrsyer vetes dhe disa fjalë të réndésishme.

Moderatorja e njohur erdhi më séksi se kurrë, e zbùluar thuajse në çdo pjesë të trupit, në vaskë, duke mbùluar gjòksin vetëm me flokët e gjata bionde.

Më tej moderatorja e njohur shkruan në një postim të sajin në Instagram:

No description available.

“Rilindje. Prapë 23. Normal. E bekuar. Mbushur me dashni. Pozitive. Zemër plot. Qëllíme të realízuara.

S’ndalova kurrë. Shumë punë prap përpara. E dashur. Pak místrece. Paaaak kjo e fundit. Ama Shpirt pastër. Duar-pastër. Dhe gjithmonë GATI. Faleminderit o Roz që s’me le kurrë në bàltë. Kurrë.”No description available.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!