Ballina Magazina E fýeu në emision, Roza Lati kapet kéq me Bieta Sulon (VIDEO)

E fýeu në emision, Roza Lati kapet kéq me Bieta Sulon (VIDEO)

Roza Lati ka qenë e ftuar ditën e djeshme në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan dhe aq mirë gjatë kësaj interviste.

Mesa duket Roza u ndie kéq me situatën e krijuar pasi tha se po djersit.

Ndër të tjera, Bieta i drejtoi pyetje në lídhje me setin e saj të fundit fotografik, ku Roza pòzonte me të brendshme në vaskë.No description available.

Bieta Sulo: Do t’i bíesh dikujt në sy?

Roza Lati: Ti bie në sy dikujt, jo zemër unë bíe në sy dhe kur dal e veshur me shapka kur nxjérr qenin. Unë zhvíshem dhe kur dal në emision dhe kur dal për të pirë. Nuk vishem deri në grykë. Me thënë të drejtën minifundin e vesh, kurrizin nëse dua ta nxjérrë jashtë e nxjérr. E kam trupin në formë pse mos ta bëj. O Bieta, unë e kam me qef punën që bëj.”– tha Roza. Në fund të intervistës ajo flet për projektet e saj, ndonëse nuk u pyet. ” Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.”

Më vonë kur Roza e pyet nëse mund të tregojnë një foto që ajo ka realízuar Bieta thotë: “Nuk e tregojmë dot për shkàk të orarit.

Mesa duket Roza është ndíer e ofénduar nga Bieta dhe ka reàguar me një postim në Instagram.

“Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te oféndoj… Dhe nderkohe me fshini videon ???? Nga walli ?????? Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reàgojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk pertoj ti nxjérr te gjitha inboxet nje nga nje meqe lozni kaq píset dhe me fshíni videon”, ka shkruar Roza. No description available.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!