Ballina Magazina Rinian Leka 'harron' të dashurën dhe shtanget nga Alesia Bami: Nuk kam...

Rinian Leka ‘harron’ të dashurën dhe shtanget nga Alesia Bami: Nuk kam parë…

I ftuar në ‘Top Arena’, Rinian Leka shikon për herë të parë LIVE Alsia Bamin dhe shtànget para bukurisë së saj.

Këtë detaj e véren Edi Manushi, i cili i kërkon Rinianit t’i tregojë publikut sesi është moderatorja bukuroshe LIVE.No description available.

Alesia Bami është një nga ish-velinat e komentuara të ShowBiz-it shqiptar, e cila tashmë është në grupin e prezantueseve të programit e “E Diell” dhe ‘Proçesi Sportiv’ në “Top Channel” dhe momentalisht bashke prezanton me Edi Manushin në Top Arena.

Kjo e fundit sfilon në studio krah Rinianit dhe kur mbaron shprehet se “nuk duam ta ndajmë nga e dashura meqë nuk e ka as afër.”No description available.

Riniani: Mendoj se bukuria e Alesias nuk ka nevojë që unë ta përshkruaj…

Alesia: E kam çik të vështirë se mos e ndaj nga e dashura!

Riniani:- Jo, jo, jo nuk është ky problem. Manush doja të thoja diçka, po ti kishte shtuar edhe dy shkallë të tjera do më dukej vetja si në San Remo.No description available.

Manushi:- E di se ke të drejtë ti, pasi edhe ti po më dukesh si një këngëtar Italian për momentin, ma kujto emrin…

Riniani: – Italian?

Manushi:- Publiku ju ngjan me një këngëta Italian Riniani?

Pobliku njëzëri: Poo!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!