Ballina Magazina Po bëhet nami! Pas Durrësit 'PërPuthen on Tour' zbarkon në...(VIDEO)

Po bëhet nami! Pas Durrësit ‘PërPuthen on Tour’ zbarkon në…(VIDEO)

Sot “Përputhen Tour” ka bërë ndalesën e radhes në qytetin e Fierit, ku audícíonet zgjatën më shumë se në qytetin bregdetar të Durrësit.

“Fieri, akoma më shumë së Durrësi” shkruan Olsa Mehmeti në postimet e saja në rrjete sociale, ku nuk mungojnë edhe video live në Fier me një numër pjesmarrjeje tejet të lartë.

Këtyre audícíoneve I është bashkur edhe ish konkurrenti Fation Kuqari si dhe Atdhe Xharavina.

Ndryshe nga herën e kaluar, ku destinacioni ishte Durrësi dhe të gjithë udhëtuan bashkë në furgon, këtë rradhë shihen se stafi ka lëvizur secili me automjetet e veta.

Olsa Muhameti është bashkë me Bora Zemanin, drejtuesen e emisionit e cila, kjo e fundit është edhe shoferja. Olsa, autorja e emisionit i bën video LIVE dhe siç do gjë tjetër edhe kjo postohet online.

Tashmë audicíonet në Fier mbaruan dhe mësohet se turi i radhës do ketë si destinacion përkatës qytetin e Elbasanit.

Ditën e nesërme, 11 qershor, ora 18:00 “Për’Puthen on Tour” do të ndalet në Elbasan dhe audicionet do të zhvillohen në Teatrin Skampa.No description available.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!