Ballina Uncategorised Lot, puthje dhe emocíone të forta në 'PërPuthen+40' një çift deklarohet për...

Lot, puthje dhe emocíone të forta në ‘PërPuthen+40’ një çift deklarohet për inat të…(VIDEO)

Në minutat e fundit të programit, pak pas deklarimit të Stelës dhe Cimit, ndërhyn personazhet e tjerë të përputhen duke dhënë mendimin e tij.

Ku disa e shihnin si një dashuri të lindur në studio e cila do ketë një vazhdim të gjatë jashtë e disa të tjerë si Lindita, që e shihnin si diçka të pavlerë këtë deklaratë dhe pa një vazhdim pas programit, pasi sipas saj Çimi do e ketë kokën prapa tek ajo pavarësisht me kë do jetë në krahë.

Pas fjalëve të Linditës, ai që reàgoi jo bukur ndaj saj ishte Olti, i cili pati disa takime radhazi me Linditen dhe u duk sikur mes tyre pat një kimi, por ishte Olti ai i cili zhgënjeu Linditën me dredhitë e bëra jashtë emisionit.

Në sekondat e fundit të emisionit, Lindita ngrihet në këmbë dhe i drejtohet Armandos “unë për ínat të Oltit do deklarohem me ty në program” dhe i jep një përqafim të ngrohtë mes lòtësh.

Por është moderatorja e programit ajo e cila nuk e lë të vazhdojë më tej pasi në fillim duhet të ndjékim takimin e tyre jashtë dhe më pas të bëjmë pyetjen në qoftë se kemi një përputhje mes të dyve apo jo.

Në atë moment Bora Zemani mbyll programin për ditën e sotme më deklaratën e vetëm njërit çift, çifti i dytë i deklaruar në ‘PërPuthen+40’ Çimi dhe Stelën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!