Ballina Magazina 'PërPuthen+40' kthehet në 'PërPuthen' adoleshentesh! Iliri akùzon Gilbertën: Më ke ngàcmuar duke...

‘PërPuthen+40’ kthehet në ‘PërPuthen’ adoleshentesh! Iliri akùzon Gilbertën: Më ke ngàcmuar duke më dërguar foto nga…

Ditën e djeshme Gilberta zbùloi përse nuk del më me Ilirin në takime.

Ajo tha se para disa kohësh kaloi një situatë shumë të sikletshme, ku dikush e akùzoi për màrrëdhénie intime dhe Iliri nuk e mbéshteti.

“Kam marrë kércénime nga adresa e Naunit. Thoshte që ishte adresë fàlse dhe kishte nxjérrë një status që kemi pasur një lídhje íntíme jashtë emisionit dhe këtë e kanë deklaruar Çimi dhe Luljeta. Më kanë qëndruar pranë Çimi dhe Samiu atë natë më ka ardhur kércénimi dhe thoshte “shihe ç’do të bëj unë tani” dhe jam ndjérë kéq se ishte diçka e ulët, prej adoleshentësh, por në moshën tonë të réndon.

Unë jam mësuese, kam nxënës dhe nuk është normale që të shàntàzhojë. Nuk mund t’i lejojë tjetrit të flasë për mua, të vërteta apo jo. Prindërit e nxënësve nuk u ndikuan se më njohin, nuk më pëlqejnë këto shantazhe. Iliri nuk më qëndroi pranë dhe në atë moment zgjodha të mos dal më me të. Më acàron, nuk e dua më përballë”, tregoi Gilberta.

Mirëpo Iliri nuk ka qëndruar në héshtje dhe ka zbùluar se vetë Gilberta e ka ngàcmuar në rrjete sociale.

Ai u shpreh se Gilberta thotë tjetër gjë në emision, ndërsa në rrjete sociale vepron ndryshe, duke i dërguar foto nga plazhi.Për'puthen plus 40/ Mësuesja nga Lushnja është lidhur me Ilirin direkt, ajo  jep përgjigjen

Gilberta e pranoi këtë gjë duke thënë se e bëri si kundërpërgjigje për postimin e Ilirit, ku shfaqej përdore me Lindën dhe sytë i kishte nga Gilberta.

Pjesë nga debàti

Iliri: Nuk kam asnjë interes tek Gilberta.

Gilberta: Lavdi Zoti, më lër rehat. Më lër të qetë.

Iliri: Gilberta tani flet kështu, por edhe më ka dërguar foto, por edhe më ka dërguar foto në plazh duke thënë “Qesh, qesh, unë qesh me detin.”

Gilberta: Po ta ktheva, se më ngàcmove në Instagram. Më pas të bllòkova. Ti më përmend gjithmonë. Nuk dua të më përmendësh.

Iliri: Ky është ékstrémizmi jot.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!