Ballina Magazina Ish-konkurrentja e "Për'Puthen" habit me deklaratën e saj: 'Të ligjërohen plazhet Topless'.

Ish-konkurrentja e “Për’Puthen” habit me deklaratën e saj: ‘Të ligjërohen plazhet Topless’.

Luljeta, konkurrentja simpatike e “Për’Puthen 40” ka qenë e ftuara e nderit në emisionin investigativ Fiks Fare.

Ajo ka zëvendësuar gazetaren e mirënjohur, Palomën. Luljeta ka intervistuar disa nga deputetët e Kuvendit të Shqipërisë.No description available.

Tema ka qenë shumë interesante, ku ajo ju ka kerkuar atyre “të ligjërohet plazhi ‘topless’.

Intervista ka shkaktuar shumë të qeshura ndërsa ka pasur dhe batuta të shumta nga deputetët.No description available.

Pas përfundimit të intervistave Paloma falënderoj Lulin dhe i dhuroi ‘rrotën’ fiksit në shenjë mirënjohje.

Gjithashtu dhe Luljeta e falënderoj emisionin ‘Fiks Fare’ dhe në veçanti Palomën për eksperiencën e bukur.No description available.

Kujtojmë që Luljeta e “Për’Puthen 40” u bë fenomen me hyrjen e saj në emisionin më të ndjékur në trojet shqiptare.

Ai dhuroi ‘show’ dhe ka realizoi dy këngë të cilat janë bërë vírale dhe numërojnë mijëra klikime në YouTube.

Siç duket Luli paska talent dhe në gazetari sepse ‘jua fíku llampat deputetëve’ me pyetjet e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!