Ballina Magazina Për kë e thotë? Jasmina shpérthen kéq: Boll më ndoqët, meshkujt janë...(FOTO)

Për kë e thotë? Jasmina shpérthen kéq: Boll më ndoqët, meshkujt janë…(FOTO)

Ish-konkurrentja e ‘PërPuthen’, e cila momentalisht ndodhet me pushime në Turqi me nënën e saj dhe ish konkurrentin Alesandron.

Ajo përmendet shpesh nga mediat për faktin se lídhë shoqëri vetëm me gjininë mashkullore.

E revoltuar për faktin që përmendet negativisht për një fakt të tillë ajo reàgon àshpër ndaj të gjithëve që e krítíkuan “për përzgjedhjen shoqërorë”.Pas ndarjes nga Andi, Jasmina gjen "ngushëllim" te një mashkull tjetër (FOTO) - Gazeta Mapo

Në një postim në rrjete sociale ajo shkruan ashpér dhe sqaron një herë e mirë këtë shqetësim të sajin.

“Për të gjithë çunat që unë postoj, meshkujt janë shokë më te mirë se femrat. Mbas shumë vitesh e rréthuar me “shoqe” kam kuptuar që femrat i mbýt xhélozia, ínati, íntríga, mlléfi i panevojshëm!

Ndërsa meshkujt, kur i ndan gjërat që në fillim, janë ata që kur ke pròblem te hapin telefonin, kur je keq të ndihmojnë edhe nëse i harron për shumë kohë sepse mendon se ke “shoqet”, prap të gjinden pranë!

No description available.

Në Shqipëri paragjýkohet një femër që ka shokë, por unë jam e lumtur për secilin prej tyre dhe shumë falënderuese që kurrë smë kanë lënë vetëm!

Do as u ëish me kte informacion, po lumturinë e gjej pranë njerëzve pa interes e që kurrë nuk më kanë kthýer shpinën!

Shokë janë ata që duan të të shohin gjithmonë e më lart, jo “shoqe” që duan të jesh mirë por asnjëherë më mirë se ata.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!