Xhensila Myrtezaj është një këngëtare shumë e njohur. Ajo Është një nga këngëtaret me vokalin më të ëmbël që ka skéna shqiptare.

Për një kohë shumë të shkurtër ajo rrémbeu zemrat e publikut me këngën dhe stilin magjépsës, duke mos përmendur edhe çmime të cilat i ka fituar nëpër kompeticioni muzikore.

Xhensila është një figurë publike mjaft e dashur për publikun, projektet e saj muzikore janë gjithnjë mjaft të pëlqyera dhe marrin një shikueshmëri mjaft të madhe në Youtube, siç ishte edhe suksesi i këngës “Prit Pak” publikuar vetëm para pak ditësh në bashkëpunim më Lumi B.No description available.

Përveç muzikës, këngëtarja komplimentohet shumë shpesh edhe për stilin dhe pamjen e saj. Një nga gjërat që vihet re tek ajo është edhe pastërtia e lëkurës së saj.

Për këtë arsye ajo tashmë vjen një projekt të ri, shumë të ndryshëm nga çfarë jemi mësuar. Në datë 9 qershor Xhensila publikoi linjën e saj për kujdesin e lëkurës.

https://www.youtube.com/watch?v=ifXzTriPopg

Ajo thotë se kjo linjë do të jetë me produkte 100% organike shqiptare dhe do të quhet “SILA”, një emër me domethënie mjaft të veçantë për të.

Mbrëmjen e kaluar ajo inauguroi linjën e saj të produkteve për kujdesin ndaj lëkurës.
Twë ftuarit ishin të shumtë, të botës së ShowBizz-it. Nuk munguan fotot dhe videot duke na mbajtur kështu të informuar edhe për detajin më te vogël.

Festa e madhe e inaugurimit u zhvillua në natyrë, pikërisht afër liqenit artificial të Tiranës. No description available.

“SILA ka qenë emri përkëdhelës që më ka shoqëruar në fëmijëri. Më tej, kanë qenë këto nota muzikore, Si-LA, përmes së cilave kam ndarë me ju emocíonet e artit. Që sot, SILA do të jetë dimensioni i tretë që do të na bashkojë. Në rrugëtimin tim dhe marrëdhënien me ju, më ka shoqëruar vazhdimisht pyetja se cili është sekreti i një lëkure të pastër e të bukur. Prandaj dhe e ndjeva si sfídë dhe mísion të krijoja diçka që do t’i shërbente çdokujt që kërkon të kujdeset për veten. Ajo u krijua si rezultat i dashurisë së madhe për natyrën dhe të bukurën. SILA do të jetë linja më e re e kujdesit për lëkurën, ku çdo produkt do të jetë organik, 100 % natyral, bimor dhe i natyrës shqiptare.

PS: gjithë këto vite Xhensila ju ka shoqëruar me nota muzikore, këtë herë SILA do të përkëdhelë, trajtojë, dhe hidratojë butësisht lëkurën tuaj. Dua që kjo linjë t’u përkasë të gjithëve.” ka shkruar këngëtarja në postimin në Instagramin e saj duke publikuar këtë linjë.No description available.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!