Ballina Magazina Pas 'PërPuthen' Fatjonin do e shohim sërish në TV, ja në cilin...

Pas ‘PërPuthen’ Fatjonin do e shohim sërish në TV, ja në cilin emision (FOTO)

Fation Kuqari ka qenë një nga personazhet më të diskutuar të “Për’Puthen”.

Madje dhe pas daljes nga emisioni ai ka qenë vazhdimisht pjesë e ekranit dhe është përfolur shpesh në lajmet rozë.

Tashmë ai është një nga personazhet e preferuar të publikut shqiptar dhe për këtë arsye i është besuar një format në televizion.Fationi i 'Përputhen' kapet në rrugë me vajzën misterioze

Shumë shpejt Fation Kuqari do të jetë pjesë aktive e ekranit. Moderatori i “Ora News”, Ronaldo Sharka, ka zbuluar se Fation Kuqari është bërë pjesë e ekranit të “RTV Ora”.

Nga 11 qershori ai do të shfaqet në ekran, ku do të drejtojë një emision për 120 minuta.

“Fation Kuqari i bashkohet Rtv Ora nga 11 qershori, çdo mbrëmje në ekran për 120 minuta! Suksese”, shkruan Sharka në një postim, por nuk ka zbùluar detaje se për çfarë formati bëhet fjalë.Çifti i parë i “Përputhen? Ana Lleshi dhe Fatjon Kuqari i japin “duart” njëri-tjetrit, Melisa Lleshi ndërmerr veprimin e papritur

Nga ana tjetër vetë ish-konkurrenti i “Për’Puthen” nuk ka reàguar ende. Kujtojmë se Fationi u largua para kohe nga emisioni dating për shkàk të disa përplàsjeve që pati në emision.

Ndërkohë ai u rikthye ditët e fundit në program për të diskutuar disa çéshtje që i kishte lénë pézull.

Ai tregoi se me vajzat, të cilat ka pasur disa takime në emision, si Ana Kauri dhe Ana Lleshi, nuk mund të ketë asgjë më shumë se miqësi edhe pas daljes nga “Për’Puthen”.May be an image of 1 person, sitting and outerwear

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!