Ballina Magazina Habit Olti i 'PërPuthen +40': Kam ende ndjenja për ish-gruan; Lindita shpérthén...

Habit Olti i ‘PërPuthen +40’: Kam ende ndjenja për ish-gruan; Lindita shpérthén kéq (VIDEO)

Olti dhe Gilberta kanë dalë në takim me njëri-tjetrin ku nisi një diskutim në lídhje me ish partneren.

Olti tregoi se e ndjen mungesën e saj, ndërsa Gilberta i kërkoi që të përqendrohej tek ajo duke i thënë se nuk i trembet ndjenjës që ka për ish gruan.

Olti: Ndihem bosh. E ndjej dhe mungesën e ish bashkëshortes. Unë kam hyrë në atë emision, kërkoj lídhje të tjera por nuk është e thënë që do të lídhem. Nuk është e thënë që do të përputhem.

Gilberta: Nuk dua t’i vish rrotull, përqendrohu tek unë. Dua të kesh qëllimin tënd brenda vetes që do të dalësh i përputhur. Nuk i trembem ndjenjës që ke për ish gruan.

Olti: Nuk është e lehtë të harrohen 15 vite martesë.

Gilberta: Nuk them të harrosh, një dashuri e fortë zëvendësohet nga një dashuri akoma më e fortë.

Gilberta po ngacmonte vazhdimisht Oltin për ish bashkëshorten e tij, ndërsa ai tregonte se ndarja erdhi për motive xhélozie.

Ai tha se është nxitur nga sjellja e tij dhe mendonte se e ka tràdhtuar, por më pas kërkoi që të mos fliste më për këtë çështje. Megjithatë Gilberta e mori me qetësi dhe vijoi ta pyeste.

Olti: Ish bashkëshortja ime thotë se e ka tràdhtuar, por se kam tràdhtuar asnjëherë. Ndoshta e ka nga sjellja ime nga komplimentet që bëja. Príje. Nuk dua të flas…

Gilberta: Nuk ka ndonjë gjë, edhe veprimet e mia keqkuptohen se jam e qeshur, jam e hapur si natyrë. Nuk kam pse të ndërtoj mure e komplekse.

Olti: Asaj ndoshta nuk i pëlqente puna që bëja nëpër lokale. Isha gjithmonë në kontakt me femrat, me vajzat dhe i jepte bezdi.

Gilberta: Po nuk u përpoqe ta ndryshoje?

Olti: Tani është shumë vonë.

Olti ka treguar shpesh herë se ka ndjenja për ish bashkëshorten e tij ndërsa në puntatën e sotme e ka konfirmuar sërish.

Olti ka treguar se ka téntuar që t’i rikthehet por ajo e ka refuzuar dhe po përpiqet që të vazhdojë një jetë tjetër, por e ka tepër të vështirë.

“Ish bashkëshortja është e para në zemrën time deri tani. Ndarja ka ardhur për motive xhelozie. Kam téntuar të kthehem dhe ka refùzuar ajo. Unë po mundohem që të vazhdoj një jetë tjetër, një lidhje tjetër por nuk është aq e thjeshtë, por s’është e thënë që do të dal çift nga ky program. Është njeri i rëndësishme se është mamaja e tre fëmijëve që unë kam”, tha Olti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!