Ballina Magazina Ola shihet në krahet e një mashkulli, dhe nuk është Murati (VIDEO)

Ola shihet në krahet e një mashkulli, dhe nuk është Murati (VIDEO)

Ola dhe Murati ishin ndër çiftet më simpatik të reality shoët, “Për’Puthen”. Ato vendosën të dilnin bashkë nga programi më i ndjékur në Shqipëari .

Madje menjëherë pas daljes nga programi, u komentua shumë për një bashkëjetesë të mundshme mes çiftit në fjalë, kjo e pohuar nga vetë dyshja e dashuruar.

Mirëpo që nga koha kur dolën nga emisioni ata asnjëherë nuk u janë shfaqur bashkë në publik, asnjëherë nuk postuan as një foto apo video së bashku.

Madje Murati nuk ishte as në festën përmbyllëse të “Për’Puthen”. Kjo ka bërë që të aludohet për një ndarje të mundshme mes tyre.

Kur Ola u intervistua se ku e kishte ‘burrin’ e saj ajo u përgjigj se ai kishte pasur punë. Çifti Murat-Ola nuk kanë postuar asnjë fotografi të vetme bashkë pas daljes nga emisioni

Për shkàk të këtij detaji shumë fansa aludojnë se ata mund t’i kenë dhënë fùnd lídhjes së tyre.

Gjithçka mbetet të shihet në vazhdim se çfarë do ndodhë mes bukuroshit turk dhe Olës, vajzës pròv okuese që ‘tràzoi’ shumë ujëra në studio.

E së fundmi Ola postoi një video në rrjetin instagram, ku shihet në krahët e një mashkulli tjetër, gjë kjo që shton edhe më shumë dyshimet për ndarje me Muratin, ose më saktë ky detaj i siguron ndjékësve se mardhënia mes tyre tashmë ka marr fund dhe secili është në kërkim për njohje të reja.

Ende nuk kemi informacion të saktë përderisa asnjëri nga protagonistët në fjalë nuk ka pohuar ndarjen e tyre dhe jo vetëm kaq, por në një kohë kaq të gjatë që nga mbarimi i programit asnjëri nga dyshja nuk ka rrëfyer për ndonjë histori dashurie të mundshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!