Reperi i njohur Gjiko shpërndàu ditën e djeshme një video në Instagram të realízuar në spítal dhe me anë të së cilës njoftoi se është në fínalízím të projektit të ri.

Fillimisht videoja i shqétësoi të gjithë, por më pas reperi i qetësoi të gjithë me sqarimin që kishte bërë poshtë saj.

“Isha te spítali më thanë ti je mire, por kënga shumë e ‘smùt’”, ka shkruar ai krahas videos ku dëgjohet në sfond kënga e tij dhe e Ermalit.

Ky projekt është realízuar në studion e ‘Redbox’ nga producenti i njohur BigBang.

Ndërkohë kënga e dyshes pritet të publikohet të premten më datë 25 qershor.

Ndërkohë ditën e sotme edhe Ermali ka postuar një pjesë nga kënga e re.

Ndryshe nga Gjiko, ai ka publikuar një video shumë të ëmbël, ky dy fanset e tij më të mëdha, vajzat Era dhe Buna, këndojnë e kërcejnë nën ritmet e këngës së babit.

Pa dalë ende mirë kënga ato të dyja duket se e kanë mësuar dhe sigurisht që janë përkrahëset më të mëdha të çdo projekti të Ermalit.

Gjiko dhe Ermali kanë realízuar dhe një tjetër bashkëpunim me njëri-tjetrin më herët. Në gushtë të 2016-s ata publikuan duetin “Hajmali”, që rezultoi të ishte hit i atij sezoni veror.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!