Ledjana, ish-konkurentja e “PërPuthen”, e cila doli çift me Mevlanin, lídhje kjo që nuk zgjati shume pas daljes nga programi. Ashtu siç shumë çifte të tjera të deklaruara në PërPuthen, e që rezualtuan “fake”.

Kujtojmë se ditën e marte, ishte ditëlindja e Mevlanit, ishit të Ledjanës, ku kjo e fundit nuk i bëri asnjë urim në rrjete sociale, por siç duket nuk ka dashur të kalojë pa tërhéqur vëmendjen e Mevlanit dhe të ndjekësve të zjàrrtë të çiftit në fjalë.

Shumë fansa të tyre shpresojnë në rikthimin e çiftit tek njëri tjetri, pasi sipas tyre ajo që e prishi marrëdhënien e dyshes ishte Antonela, ish-konkurrentja që u refuzua në program nga Mevlani për të dalë çift më Ledjanën.Të gjithë po thonë se Mevlani dhe Ledjana janë zënë, ja si qëndron e vërteta

Mevlani, sic njihet ndryshe nga ish-konkurrentet e programit si “beqari i shekullit”, ka dhuruar shumë arushë vajzave në emision dhe jo vetëm.

E si për ironi të tij, kjo e fundit e thumbon Mevlanin duket marrë disa dhjetëra arushë e duke i vendosur përballë njëri tjetrit në një lokal.

Në disa tavolina të ndryshme shihen arushët e mëdhenj të vendosur dy nga dy përballë në restorant.

Kjo video është postuar në rrjetin Instragram mbrëmjen e kaluar, si e si për të kujtuar në mënyrë indirekte ditëlindjen e Mevlanit.

Por nuk dihet nëse Mevlani e ka kapur këtë detaj ende apo i ka kaluar.

Nuk kemi ende një reagim nga Mevlani nëpër rrjete sociale, kjo ndoshta për faktin se këtij të fundit iu mbyll rrjeti Instagram dhe për momentin nuk ka shumë ndjékës, siç duke ai është përqendruar në rritjen e numrit të ndjékësve momentalisht.Perputhen (2020)

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!