Ballina Uncategorised Nuk i duroi dot më, Bora Zemani merr gërshërën dhe pret flokët...

Nuk i duroi dot më, Bora Zemani merr gërshërën dhe pret flokët LIVE (VIDEO)

Orët e fundit po qarkullon një video vírale nëpër rrjete sociale e portale të ndryshme ku shihet Bora Zemani e cila prej flokët e saj LIVE përpara kamerave.

Videoja pati shikueshmëri të lartë në vetëm pak orë, pasi të gjithë ishin kuriozë të shihnin se si moderatorja e ‘PërPuthen’ arriti në një vendim të tillë dhe sesi duket ajo pas prérjes se flokëve.

Duket se videoja është realizuar muaj më përpara, pasi Bora moderatorja e programit “PërPuthen”, shihet e veshur me një xhup të trashë.Bora Zemani e para disa viteve thjesht nuk njihet - Sinjali

Ajo i vendos flokët përpara që të shihet edhe në pasqyrë, i ndan në dy anë dhe fillon duke i prérë, një herë gjysmën e djathë e më vonë atë të majtën.

Pavarësisht faktit se videoja mori një shikueshmëri të lartë, komentet negative nuk munguan për moderatoren bukuroshe.Bora Zemani - Height, Facts, Biography, Age | Models Height

Të gjithë shkruanin për të se flokët që kishin prérë ishin fallco, ashtu siç ishte edhe ajo vetë gjatë programit dhe jashtë tij.

Siç duket ka akoma një pjesë të mirë të ndjékësve të programit të cilët besojnë se çdo gjë që ndodh aty është një skénar i realízuar nga autorja Olsa Muhameti, në bashkëpunim me moderatoren Bora Zemani.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!