Ballina Showbiz Noizy paraljmëron bòmbën e radhës dhe jep detaje të reja rreth projektit...

Noizy paraljmëron bòmbën e radhës dhe jep detaje të reja rreth projektit të ri (VIDEO)

Noizy po punon shumë për të na sjellë projekte të reja muzikore dhe së fundmi ka bërë të ditur se e ka gati një të tillë.

Me anë të disa postimeve në InstaStory reperi ka treguar për të gjithë ndjékësit e tij se kënga do të vijë nën titullin “Tunde”.

Po ashtu ai ka zbùluar se ky projekt do të publikohet këtë të premte (2 korrik).

Noziy ka paralajmëruar të gjithë se ky është vetëm fillimi sepse shumë shpejt do të sjellë shumë hite.

“Vetëm fillimi mos harroni kto janë për “nxemje”, ka shkruar ai.

Para pak ditësh, reperi ka bërë të ditur se ka gati një album të ri, që do të publikohet copéza-copéza.

Noizy ka treguar se këngët do të publikohen çdo javë ose 10 ditë, ndërsa titulli i albumit është zbùluar vetëm së fundmi.

Ky projekt i punuar me kaq përkushtim dhe dashuri do të titullohet “Alpha” dhe Noizy s’mund të gjente një emër më të përshtatshëm se ky për albumin e tij.

“Alpha”, ashtu siç Noizy e ka paraqitur gjithmonë veten e tij, ndër të parët e rep-it në Shqipëri dhe i pari që kryeson top-listat.No description available.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!