Ballina Uncategorised Çmenden fansat e 'PërPuthen' në Shkodër/ Atdheu dhe Sara: Nuk kemi parë...

Çmenden fansat e ‘PërPuthen’ në Shkodër/ Atdheu dhe Sara: Nuk kemi parë…

Ditën e djeshme ‘PërPuthen On Tour’ kanë zbarkuar në qytetin e Shkodrës, ku edhe patën një pritje madhështore në teatrin Migjeni.

Në një intervistë të dhënë për Top News Atdheu dhe Sara shprehen shumë të kënaqur për pritjen dhe i bën ftesë shkodranëve të konkurrojnë sa më shumë në ‘Për’Puthen’.

Të dy shprehen se Shkodra ishte shumë mikpritëse dhe u ndjenë shumë mirë gjatë qëndrim në këtë qytet.No description available.

“Atmosfera ishte aq madhështore saqë se prisja”, thotë Atdheu gjatë intervistës dhe nuk mungon Sara e cila, ndërhyn duke kthyer mikrofonin nga vetja “e meritonin apo jo, ta mendosh se dje nuk na njihte askush dhe sot shiko çfarë bëjnë për ne”.

Kemi parë edhe raste ku fansat téntuan edhe me fòrcë, të thýenin barríerat rrethuese për të takuar ish-konkurrentët e Për’Puthen.

Por kjo gjë nuk i ka bezdisur ish-konkurrentët, madje Sara shprehet se ndihet shumë mirë me këtë famë të marrë në një kohë kaq të shkurtër dhe kjo vetëm falë programit Për’Puthen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!