Ballina Magazina Mevlanit, Anës apo Melisës? Ja kujt i lutet të mos këndojë më...

Mevlanit, Anës apo Melisës? Ja kujt i lutet të mos këndojë më Sindi (VIDEO)

Sindi Loci, ish-konkurrentja e ‘Për’Puthen” ka qenë ditën e sotme e ftuar në “Abc e Pasdites”, e cila ndër të tjera u pyet dhe për çështjen e shumëpërfolur në lidhje me të, atë të vírgjërisë.

“Unë zgjodha që të isha tërësisht e sinqertë. Përderisa unë shkova në një program dashurie dhe zgjodha që të jem totalisht trànspàrente dhe me djemtë që kisha përpara po edhe me publikun. Unë e dija shumë mirë që nuk do merrja pikë dhe do isha më e sùlmùara. Unë nuk e thashë, unë u pyeta”

Nëse vazhdon akoma etiketimi apo pérsékutimi i të qenit e vírgjër edhe pas programit, Sindi iu përgjigj me të qeshur se “do të vazhdoj gjithmonë mendoj, edhe pasi unë të jem martuar të kem fëmijë”.

Gjatë intervistës, Sindi u pyet në lídhje me mendimin e saj për të gjithë ish-konkurrentët të cilët kanë bërë këngë.

“Muzika është një profesion shumë I vështírë dhe ti nuk mund të zgjohesh një ditë dhe të thuash unë jam këngëtare. Jam shumë e sigurt që këta personazhe nëse nuk do kishin qenë në PërPuthen nuk do kishin marë asnjë mijë klikime”.

E pyetur se mes Melisës, Mevlanit dhe Anës kujt do ti kërkonte të mos këndonte më, Sindi u shpreh:

“Të treve. Është e tmerrshme.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!