Sindi Loci, ish-konkurrentja e ‘Për’Puthen” ka qenë ditën e sotme e ftuar në “Abc e Pasdites”, e cila ndër të tjera u pyet dhe për çështjen e shumëpërfolur në lidhje me të, atë të vírgjërisë.

“Unë zgjodha që të isha tërësisht e sinqertë. Përderisa unë shkova në një program dashurie dhe zgjodha që të jem totalisht trànspàrente dhe me djemtë që kisha përpara po edhe me publikun. Unë e dija shumë mirë që nuk do merrja pikë dhe do isha më e sùlmùara. Unë nuk e thashë, unë u pyeta”

Nëse vazhdon akoma etiketimi apo pérsékutimi i të qenit e vírgjër edhe pas programit, Sindi iu përgjigj me të qeshur se “do të vazhdoj gjithmonë mendoj, edhe pasi unë të jem martuar të kem fëmijë”.

Gjatë intervistës, Sindi u pyet në lídhje me mendimin e saj për të gjithë ish-konkurrentët të cilët kanë bërë këngë.

“Muzika është një profesion shumë I vështírë dhe ti nuk mund të zgjohesh një ditë dhe të thuash unë jam këngëtare. Jam shumë e sigurt që këta personazhe nëse nuk do kishin qenë në PërPuthen nuk do kishin marë asnjë mijë klikime”.

E pyetur se mes Melisës, Mevlanit dhe Anës kujt do ti kërkonte të mos këndonte më, Sindi u shpreh:

“Të treve. Është e tmerrshme.”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!