Ballina Uncategorised Mevlani thýen heshtjen pas ndarjes me Ledjanën: Më mungon, por Antonela...(VIDEO)

Mevlani thýen heshtjen pas ndarjes me Ledjanën: Më mungon, por Antonela…(VIDEO)

Mevlani ishte i ftuar mesditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live”, ku foli hapur për marrëdhënien e tij me Ledjanën dhe jo vetëm.

Ish-konkurrenti pranoi publikisht se nuk flet më me Ledjanën dhe se vazhdojnë të mos ndiqen në Instagram.

“Kemi pasur gjithmonë debate të vogla, me punën e kokëfortësisë. Erdhi momenti që nuk po flisnim, nuk po takoheshim më. Vendosa ta them dhe për publikun. E kam pëlqyer atë njeri, nuk e mohoj, por kemi disa javë që nuk flasim fare, nuk ndiqemi as në Instagram”, u shpreh Mevlani teksa theksoi se mundësisë për ribashkim “nuk mund t’i japë përgjigje”.

Ndërsa sa i përket Antonelës, me të cilën është përfolur shpesh se mes tyre mund të lindte diçka, Mevlani tha se ka vetëm miqësi.

Ai u shpreh se takohet shpesh me Antonelën e kësisoj nuk ja ndjen mungesën.

“Antonela nuk më mungon, me të kam një raport shumë shoqëror. Kemi përjétuar shumë gjëra dhe sërish ka mbetur ai afrimiteti”, tha Mevlani.

 

Pas daljes nga “Për’puthen”, Mevlani u shpreh se Ledjana i dha fund gjithçkaje me të pas festës së emisionit, ku ai u pa në shoqërinë e Antonelës.

“Në mbrëmjen e festës ajo nuk ishte prezente dhe unë e rikujtova duke i kënduar këngën e saj. Pasi pa story-t në Instagram, ku Antonela u afrua dhe këndoi me mua, më ka bllòkuar nga çdo rrjet social. Nuk është fundi botës që Antonela vjen këndon apo kërcen afër meje.

Më ka bërë bllòk në të gjitha anët, kështu që kjo nuk është xhélozi, por është inat. Ajo nuk më ka marrë as në celular para festës për të pyetur a do vish apo jo. Unë me Antonelën nuk jam hàsmëri dhe nuk mund të sillem me arrògàncë ndaj Antonelës dhe ti them largohu se të ka inat Ledjana. Kështu pas këtij veprimi kuptova se Ledjana nuk është xhéloze, por ka inat pse Antonela rri afër meje”, tha Mevlani.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!