Mevlani, ish-konkurrenti i “PërPuthen”, i cili hyri ndër të parët në program dhe doli i fundit çift me Ledjanën duke refùzuar Antonelën.

Kjo e fundit nuk u dorézua për asnjë moment, pavarësisht lotëve në program, ajo mblodhi forcat dhe iu fokusua karrierës së saj, ku sot ajo ka lídhur një kontratë me Top Channel dhe e shohim çdo mbrëmje krah Edi Manushit duke moderuar “Top Arena”.Antonela surprizon Mevlanin për ditëlindje/ I sjell mesazhin nga personi i zemrës | CNA.AL

Lídhja mes Mevlanit dhe Ledjanës nuk zgjati shumë jashtë programit, dyshja deklaruan ndàrjen e tyre dhe shkak për këtë ishin debatet e shumta, keqkuptimet e njëpasnjëshme etj.

Ndjekësit dhe fansat e dyshes së fjalë e duan përsëri bashkimin e tyre por nuk duket të ndodhë një hap i tillë, kjo sepse Mevlani tashmë është shumë i lídhur me Antonelën.Qenke i virgjër', Antonela i kthehet keq Mevlanit pas akuzave të tij - O2 NEWS

Shpesh është në prapaskenat e Top Arenës, ku Antonela moderon programin, madje e fton në skenë edhe pa “lejen” e Manushit.

Antonela, në një foto të postuar mbrëmjen e kaluar pak pas mbarimit të emisionit vëren një koment të dashur nga personi që ajo publikisht e ka pranuar se e pëlqen.

Mevlani ka vendosur dy emoji në koment në foton e Antonelës, një zemër dhe një fytyrë me sytë dy zemra, duke na lënë të kuptojë se gjërat po shkojnë mirë dhe që mund të pritet ndonjë lídhje sentimentale mes tyre.No description available.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!