Mevlani ka deklaruar publikisht ndarjen nga Ledjana gjatë ditëve të fundit të ‘’Për’Puthen’’ edhe pse dolën si çift nga programi.

Mevlani deklaroi se tashmë ka shkëpùtur çdo kontakt me Ledianën dhe se kjo e fundit e bllokoi në të gjitha rrjetet sociale.

Por duket se ish-konkurrentëve nuk po i ndàhet shpirti nga njëri-tjetri pasi po vazhdojnë të hédhin thùmba dhe dedíkime tërthòrazi.

Në postimin e fundit, Lediana i dërgon mesazh Mevlanit duke shkruar “Me mire mu zéne me ty, sesa me u puth me dikond tjeter”.


Nuk dihet nëse pas këtij postimi fshihet një tjetër e vërtetë, por Mevlani i dërgoi mesazh përmes një kënge.

Ai postoi video nga vetura, ku po dëgjonte këngën e Dafina Zeqirit “A je pendu”, e që supòzohet se ia dedíkonte atë pjesë të vargjeve që po e dëgjonte, asaj.

Se a do të kemi një ribashkim të çiftit na mbetet të shohim ditëve në vijim.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!