Ndarja e dy ish-konkurrentëve të “Për’Puthen”, Ledjana dhe Mevlan bëri xhiron e rrjetit pak ditë më parë.

Mevlani tha në “PërPuthen Reunion” se Ledjana i ka bërë bllòk pasi ai dhe Antonela kanë qëndruar për pak çaste bashkë gjatë festës që u orgànízua disa ditë më parë. Megjithatë, ai u shpreh se problemet mes tyre kanë nisur më parë.

Ish-konkurrentja e Për’Puthen, Aristela Leka, ka bërë së fundmi një bashkëbisedim me ndjékësit e saj në rrjete sociale, të cilët i kanë bërë pyetje të shumta në lídhje me ish-konkurrentët e reality show-t.

Të shumtë kanë qenë ata që e kanë pyetur nëse është në një lidhje me Mevlan Shabën, pasi së fundmi po qàrkullojnë fjalë se ata të dy janë bashkë. Por e vërteta nuk është aspak ashtu.

“A je në lidhje me Mevlanin sepse po dalin shumë lajme”, i ka shkruar dikush, ku Aristela përgjigjet: “Joooooooo”.

“Jemi thjeshtë shok! Njerëzit që na njohin nga afër e dinë këtë gjë”, i është përgjigjur ish-konkurrentja një fansi tjetër që ka qenë kurioz të dijë se çfarë po ndodh mes saj dhe Mevlanit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!