Ballina Magazina Vazhdon shérri! Melisa tha se e pret burri në Belgjikë, Ledjana i...

Vazhdon shérri! Melisa tha se e pret burri në Belgjikë, Ledjana i kthéhet kéq: Ti nuk le…

Pasi Melisa e quajti Ledjanën konkurrenten më “fallco” të “Për’Puthen” në emisionin “Roped with Olsi”, Ledjana reagoi në rrjete sociale.

“Dhe sa për ata që japin intervista dhe akùzojnë se jam fàllco, të shikojnë veten e tyre sepse Ledjana nuk përmend mamin e babin për t’u víktímízuar në program e as nuk shes veten për karrierë e për asgjë. Në intervista mund të flisni për veten tuaj, jo për vërtetësinë time se jeni askushi”

Në një tjetër postim, ajo ka íronízuar gjithashtu faktin që Melisa është bërë këngëtare nga “Për’Puthen”.

Pas Ledjanës, reagoi edhe Melisa e cila nuk la pa përmendur edhe çështjen e Belgjikës duke shkruar se do ia nxirrte të vërtetat Ledjanës.

Lidhur me këtë status, Ledjana e ftuar tek “Glamour zone” u shpreh kështu:

“Ajo ka jetën e vetë, unë timen, thjesht në një emision tha që unë jam fàllco, gjë që nuk është e vërtetë dhe nuk mund të flasësh për dikë pa qenë prezent.

Aq më pak kur ti vetë ke bërë shumë veprime që bíen në kundërshtim me fjalët që po thua”, tha Ledjana.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!