Ballina Magazina Shérri me Olen, Jasmina reàgon për herë të parë: Zero...(VIDEO)

Shérri me Olen, Jasmina reàgon për herë të parë: Zero…(VIDEO)

E ftuar në Shqipëria Live, Jasmina Kadriu flet për marrëdhënien e saj jashtë programit me ish-konkurrentet e tjera të Për’Puthen.

Veçanërisht Jasmina pyetet nga moderatorët e emisionit, Erjona Rusi dhe Flori Gjini, për marrëdhënien e saj me Olën, pasi gjatë programit kanë pas një lídhje të ngushtë me njëra tjetrën.

Siç tashmë e dimë nga deklaratë e Jasmines ajo nuk ka një shoqëri të mirëbesuar më shoqe, pra me gjininë femërore. Kjo e fundit shihet gjithnjë nën shoqërinë e meshkujve.They appeared on the screen as sworn enemies, Ola and Jasmine are caught  'mat', you will not believe what has been revealed about them (VIDEO) -  Gossip

Në rrethin e saj shoqëror të ngushtë, Jesmina thekson faktin se ka një marrëdhënie të mirëbesueshme me shokë, pra me gjininë mashkullore, i janë gjendur gjithmonë pranë kur ka pasur nevojë, e ndërsa shoqet i ka për ditë të mira.

“Me Olën momentalisht jemi zero – komunikim, nuk kemi më shoqëri. Pra jemi n ë një periudhë pushimi, këtë punë kemi në gocat, gríndemi pajtohemi, ajo është kokë-fortë, unë kokë-fortë, ndaj kemi këto përplàsjet” shton Jasmina gjatë intervistës në Shqipëria Live.Ola dhe Jasmina tregojnë çfarë prishi miqësinë! Nga ana tjetër, Princi  “gric” Jasminën ​- Përputhen - YouTube

Dhe Flori, moderatori i Shqipëria Live, për ta thýer me batuta marrédhénien Jasmina – Ola, i jep një mesazh LIVE në studio Olës:

“I themi Olës të rrijë edhe nja dy javë pushim dhe të rikthehet pastaj edhe një herë”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!