Ballina Magazina Lumi B tregon historinë e pazakontë me gruan: Ja si u njoha...

Lumi B tregon historinë e pazakontë me gruan: Ja si u njoha me të…

Lumi B ka shumë vite që jeton një histori të bukur dashurie, e cila është finalízuar me martesë dhe me një fëmijë.

Reperi prej vitesh është i martuar me bionden bukuroshe, Miranda, dhe ata janë prindër të një djali të quajtur Blin.

Lumi B nuk preferon të flasë shumë për jetën e tij private, por i ftuar së fundmi në emisionin “Robi plaket kur don vetë” ka rrëfyer disa detaje.Ja sa është rritur djali i reperit Lumi B ?! (FOTO) - Privé - Faqja Zyrtare

Ai ka treguar se si është njohur me bashkëshorten e tij dhe historia e tyre nuk është aspak e zakonshme.

Lumi B zbuloi se me bashkëshorten, Mirandën është njohur që në moshën 20-vjeçare.

Ai tregoi se me të është njohur në një festë dhe në fakt ai nuk kishte shkuar për Mirandën, por për një vajzë tjetër.

Por siç duket fati ka dashur që ata të bëhen bashkë me njëri-tjetrin dhe që vajza që i tërhoqi realisht vëmendjen në festë të bëhej bashkëshortja e reperit.

Nga ana tjetër, Lumi B po shijon suksesin e këngës së tij më të re me Xhensila Myrtezajn.Gruaja e Lumi B feston ditëlindjen, reperi paraqitet më romantik se kurrë!  - Privé - Faqja Zyrtare

Dyshja bashkuan fòrcat për herë të parë për një këngë të përbashkët, e cila u prit mjaft mirë nga publiku.

Ata të dy publikuan këngën “Prit Pak” në 22 qershor dhe për kaq pak ditë kanë arrítur mbi 1 milion shikime në Youtube.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!