Ballina Magazina Luljeta e oféndoi në TikTok, Giuseppe shpérthen kéq ndaj saj: Ajo është...

Luljeta e oféndoi në TikTok, Giuseppe shpérthen kéq ndaj saj: Ajo është si…(VIDEO)

I írrítuar nga Luljeta dhe postimet e saja në rrjete sociale ‘TikTok’, Gussepe shfrýn inàtin e tij LIVE ne program duke e krahasuar Luljeten, ish konkurrenten e Përputhen +40, me një çilim që vendoset para derës së shtëpisë, qe njerëzit të fshíjnë këmbët më të.

Giussepe nuk ishte përdorues i rrjeteve sociale dhe këto fjalë i kishin mbërriur në vesh nga të afërmit e tij, duke “ia hapur syte” ndaj Lulit .

“Shqipja është më e mirë se sa Luljeta. Më thanë që ajo ka filluar të më shajë në ‘Tik Tok’. Çfarë i kam bërë unë Luljetës? Asgjë si kam bërë kur ishim në emision, ajo ka rënë shumë poshtë, shumë poshtë ka rënë. Nëse do ta bëjë për klikime pse me mua?”, tha Giuseppe.

Këtë javë ai kishte takim me Shqipen dhe në të njëjtën kohë ishte shumë entuziast por edhe shume xhéloz për Rolandin, kandidatin pretendent për Shqipen, të cilin e sheh si konkurrent të drejtpërdrejtë.

Luljeta duket që është e rregullt ne rrjete sociale sidomos në tik tok, këtë e vërteton më së miri edhe postimet në lidhje me Giussepen.Giuseppe takim me Gilbertën/ Luljeta bëhet xheloze: Më le mbrapa, nuk të  dua më | CNA.AL

Sipas  Giussepe, Luli kishte thënë që Gusepe ishte një vàrfànjak, pa shtëpi dhe pa lekë ne xhep.

Ajo shtoi se në të kundërt do ishte në Itali dhe jo në Shqipëri, por ai kishte nevojë për një shtëpi për të future kokën dhe u përfshi në emision pikërisht për këtë arsye.

Giussepe, tejet i nérvozuar mohon çdo fjale të saj, dhe shprehet se ka aq shumë të ardhura, sa të mund t’ia falë një shtëpi asaj vetë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!