Ballina Magazina E akùzuan për këngën skàndaloze me Luljetën, Çimi bën deklaratën e papritur...

E akùzuan për këngën skàndaloze me Luljetën, Çimi bën deklaratën e papritur (VIDEO)

Rreth dy muaj më parë, gjatë programit së ‘PërPuthen+40’, Luljeta, 65 vjecarja ish konkurrente në program, merr guximin të bëjë një këngë dhe për këtë kërkon bashkëpunimin Çimit.

Çimi pak ditë më parë u deklarua për Stelën dhe kjo e fundit për të, ndaj sipas rregullave të programit, stafi zgjedh disa nga pyetjet më interesantë nga publiku drejtuar çiftit në fjalë.

Një ndër ato pyetje ishte përmendja e këngës së tij me Luljetën, madje duke e cilësuar si diçka të tmerrshme, “kush ta dha idenë për atë këngë se ishte e tmerrshme?”No description available.

Sapo Bora, moderatorja e programit, lexon pyetjen ai ténton ta marrë situatën sa më me sportivitet dhe shfaqet i penduar për këngën e publikuar, sipas tij çdo gjë ndodhi aq shpejt saqë as vetë nuk e kuptuan sesi ndodhi.

Çimi: S’kam kënduar ndonjëherë në jetën time, as nuk besoj se do këndoj më pas asaj kënge, nuk e kuptuam as vetë atë që bëmë, kështu që i kërkoj falje publikut.”Ma jep, sta jap” Kënga e konkurentëve të “Përputhen 40” revolton  producentin e njohur: Degjenerimi ka kaluar kufinjtë - Fast News Albania

Me pas Bora, ndryshon pyetje me pretekstin se kjo temë është prékur edhe më parë dhe është shpjeguar nga të dy protagonistët e këngës sesi erdhi ideja për ta krijuar e më pas për ta publikuar në YouTube, madje duke realizuar edhe videoklipin me konkurrentet e tjerë të ‘PërPuthen+40.

Le të themi se kjo këngë u bë që të mbetej kujtim diçka e bukur dhe me atmosferë pozitive për konkurrentet e programit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!