Luljeta Nallbani, ish konkurentja që mori një famë të madhe në programin “Përputhen +40”, e njohur për karakterin e saj “liberal”, u pikas nga mediat rozë në shumë raste.

Ajo shfaqet shumë ekstravagante në paraqitje e jashtme, si në veshje ashtu edhe më modelin dhe ngjyrën e flokëve.

Së fundmi ajo ka avancuar dy këngë me bashkëpunim me konkurrentin e ‘PërPuthen+40’, Çimin me titullin “S’ta jap” si dhe “Lulja”.Ma jep, sta jap” Kënga e konkurentëve të “Përputhen 40” revolton  producentin e njohur: Degjenerimi ka kaluar kufinjtë - Fast News Albania

Të dyja këngët morën klikime të shumta dhe nuk munguan kritikat për tekstin dhe klipin.

Luli po bëhet dita ditës më aktive në rrjete sociale, pak orë më parë, kjo e fundit ka publikuar një foto të sajën në moshë të re.

Ajo shihet me një fustan veror me rripa, me aksesor të ndryshëm, me pulla e tokëza, me varëse, unaza e byzylykë, thonjtë e lyer me manikyrë ngjyrë të kuqe, kjo nxjérr në pah natyren e saj ékstràvagante që në atë kohë.No description available.

Ajo duket mjaftë në formë, e qeshur ashtu siç është edhe sot. Nuk dihet në qoftë se fotoja është shkrépur në Shqipëri apo jashtë territorit tonë.

Kujtojmë se në ë puntatën e djeshme të “Përputhen+40”, Giuseppe u revòltua keq me Luljetën. Ai tha se 62-vjeçarja e ka ofénduar keq në Tik Tok.

Beqari Italian u shpreh se Luljeta ka thënë se ai nuk ka lekë dhe nuk ka shtëpi. I acàruar, Giuseppe deklaroi se konkurrentja ka rénë shumë poshtë me veprimet e saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!