Ballina Magazina Lindita “çmend” Luanin, ky i fundit i sinqertë: Kam 7 vite pa...

Lindita “çmend” Luanin, ky i fundit i sinqertë: Kam 7 vite pa bërë séks! (VIDEO)

Sot në ‘PërPuthen+40’ u zhvillua mes Luanit dhe Linditës ishte një nga më të veçantët në emision.

Dy karaktere të kundërta në një takim, të cilët ndanë edhe disa informacione intíme me njëri-tjetrin.

Një deklaratë e papritur në të njëjtën kohë edhe e çuditshme ka ndodhur puntatën e sotme në Për’Puthen +40.No description available.

Gjatë takimit, Lindita nuk kishte si të mos provòkonte Luanin, e cila iu afrua.

Në takimin me LInditën, Luani ka pranuar se ka 7 vite që nuk ka pasur asnjë marrëdhënie íntíme me një femër tjetër që pas ndàrjes së fundit.

Ai gjithashtu tregon arsyen se përse i ka ndodhur kjo.

Luani: Po përse u vonove? Lindita: Pse nuk e vë re? Luani: Jo nuk po e vë re. Lindita: Se jam bërë pjeshkë për ty pra. Të pëlqen aroma ime? Luani: Është shumë e mirë, më pëlqen.

Lindita: Kur ka qenë lídhja jote e fundit? Domethënë që ke 7 vite pa kryer edhe marrëdhënie? Luani: Para 7 viteve. Ehh ashtu është atje, është e vërtetë, sepse nuk ka vajza. Sapo mbarojnë gjimnazin ato largohen drejt qyteteve të tjera. Vajzat në atë moshë nuk do krijonin diçka me mua në këtë moshë.

Pas takimit, Luani ka kërkuar që ta shoqërojë për në shtëpi Linditën dhe kjo e fundit ka pranuar.

Ndërsa shkonin për në shtëpi, Lindita e cila shquhet për tipin e saj të hapur ka kërcyer në mes të rrugës.

Luani ngríti volumin nga makina ndërsa e shoqëronte me duartrokitje.

Lindita shfaqej e qeshur ndërsa argëtohej nga jashtë makinës duke bërë lëvizje pròvòkuese.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!