Ballina Showbiz Çfarë suksesi! Luana Vjollca bëhet imazhi i kompnisë së famshme të VIP-ave...

Çfarë suksesi! Luana Vjollca bëhet imazhi i kompnisë së famshme të VIP-ave (FOTO))

Luana Vjollca është padyshim një nga vajzat më të suksesshme të momentit.

Përveçse si moderatore, ajo po shkëlqen në shumë fusha dhe së fundmi ka shënuar një tjetër sukses.No description available.

Në Shqipëri është padiskutim një ndër emrat më me zë dhe më të perfolura në botën e showbizit. 

Sakaq, Luana Vjollca është përfolur shpeshherë edhe për kontaktin me përsona të famshëm ndërkombëtar si edhe për bashkëpunimin me brand-et botërore! 

No description available.

Pas “Philip Plein” një tjetër markë e famshme ka përzgjedhur Luanën si imazh të saj. bnBëhet fjalë për brandin “Collini Milano 1937”.

Kjo markë ndërkombëtare mund të quhet ndryshe shtëpia “fashion” e luksit në Itali dhe këtë herë kanë bashkuar forcat me showgirl-in shqiptar Luana Vjollca.No description available.

Ajo ka ndarë në Instagram disa foto me veshjet e markës, ku shkëlqen e veshur e gjitha me ngjyrë gold nga koka tek këmbët.

“Collini Milano” është një nga markat e preferua të shumë yjeve botërorë si Rita Ora, Ava Max, Anitta, Karim Benzema, Natalia, Neymar.No description available.

Madje gjithashtu edhe ky i fundit ka preferuar të vishet dhe bashkëpunojë hera herës me brandin.

Para pak ditësh Luana Vjollca bëri të ditur për të gjithë fansat e saj se kishte bërë realitet ëndrrën e saj të madhe, që ishte bërë pjesë e Sony Music Industry.No description available.

“Më në fund mund të ndaj me ju këtë ëndërr. Kaq e lumtur të njoftoj se tani jam pjesë e SONY MUSIC INDUSTRY !!!! Mami, ja dola për të dyja”, shkroi Luana krahas fotos.

Ndërkohë 1 javë më parë Luana publikoi këngën e saj më të re “1 mijë vjet”.No description available.No description available.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!