Ballina Magazina Luana shpérthén e revòltuar, çfarë e acàroi kaq shumë moderatoren bukuroshe?

Luana shpérthén e revòltuar, çfarë e acàroi kaq shumë moderatoren bukuroshe?

Luana Vjollca është një nga personazhet më të ndjékur në Instagram në trojet shqiptare.

Ajo numëron 2 milionë ndjékës në profilin e saj dhe ka një nga rrjetet më të mëdhenj të fansave.

Ka qindra faqe që mbéshtesin moderatoren, duke publikuar çdo ditë foto apo zhvillime nga jeta e saj profesionale e personale.

Mirëpo duket se këto faqe nuk mirëpriten nga të gjithë, sidomos nga ata që mund të lakmojnë të kenë të njëjtën mbështetje.

Luana shkruan se prej 6 muajsh ka disa persona që ndjekin “këmba këmbës” fansat e saj që hapin faqe në Instagram dhe ua mbyllin.

Ajo ka publikuar në Instagram një video të realízuar nga fansat, ku renditen dhe faqet që janë mbyllur.

Luana ka përfituar nga rasti që t’ju japë një përgjigje të gjithë atyre që nuk e pranojnë dot gjithë mbéshtetjen që ajo ka marrë.

“Shikoni jetën tuaj!!! Kaloi 6 muaj që rrini para kompjuterit duke parë cila faqe luanator hapet që ta mbyllni. Latë nam, dështàkë!!! Tërë jetën bashkë. Familjen se përçàn dot askush!!! Punoj për ju. Lùftoj me ju. Ishte diçka e përhershme”, shkruan Luana.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!