Loredana është një nga nga reperet më të suksesshme të momentit.

Sa herë flitet për të vëmendja është maksimale dhe në fakt ajo u ka dhënë vetë shkàk mediave që të shkruajnë për të përmes pròvòkimeve të shpeshta që bën në rrjete sociale.

Së fundmi, Loredana ka bërë një tatuazh të ri dhe kësaj radhe ka vendosur t’ua dedíkojë një shkrim atyre që qëndrojnë prapa çdo suksesi të saj.

Artistja ka treguar përmes një postimi në InstaStory se ka bërë në krah emrin e producentit ‘Macloud’.

Kjo me shumë mundësi për shkak të punës së madhe dhe sukseseve që ka arritur falë tyre përfshírë këtu edhe producentin tjetër, Miksu.

Kujtojmë që Loredana ka një sërë tatuazhesh të tjerë duke përmendur këtu edhe emrin e vajzës së saj, Hanës.Loredana bën tatuazh të ri në këtë pjesë të trupit - Bota Sot

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!