Ballina Uncategorised Loredana gdhend në trup një emër por çfarë e lidhë me të?...

Loredana gdhend në trup një emër por çfarë e lidhë me të? (FOTO)

Loredana është një nga nga reperet më të suksesshme të momentit.

Sa herë flitet për të vëmendja është maksimale dhe në fakt ajo u ka dhënë vetë shkàk mediave që të shkruajnë për të përmes pròvòkimeve të shpeshta që bën në rrjete sociale.

Së fundmi, Loredana ka bërë një tatuazh të ri dhe kësaj radhe ka vendosur t’ua dedíkojë një shkrim atyre që qëndrojnë prapa çdo suksesi të saj.

Artistja ka treguar përmes një postimi në InstaStory se ka bërë në krah emrin e producentit ‘Macloud’.

Kjo me shumë mundësi për shkak të punës së madhe dhe sukseseve që ka arritur falë tyre përfshírë këtu edhe producentin tjetër, Miksu.

Kujtojmë që Loredana ka një sërë tatuazhesh të tjerë duke përmendur këtu edhe emrin e vajzës së saj, Hanës.Loredana bën tatuazh të ri në këtë pjesë të trupit - Bota Sot

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!