Ballina Magazina Lindita lë keq Dashin, e largon nga programi: Nuk je...(VIDEO)

Lindita lë keq Dashin, e largon nga programi: Nuk je…(VIDEO)

Dashi hyri në program vetëm pak ditë ekskluzivisht vetëm për Linditën dhe produksioni ra dakort për pranimin e tij në emision veç nëse Lindita është e interesuar për të.

Lindita i la të kuptohej edhe gjatë takimit të mundësuar në prani të kamerave se mes tyre nuk kanë kimi, ajo kërkon një mashkull më burrëror dhe jo një çapkën.

Produksioni kërkon një vendim të Linditës për Dashin, nqs ai duhet të vazhdojë të qëndrojë të program apo jo dhe kjo e fundit mohon diçka të tillë.Je shumë delikat, duhet të jesh më burrnor"/ Lindita largon Dashin nga  Përputhen40: U lodha duke... - Lifestyle

Shpresojmë që bashkëpunimi i dyshes pas programit të vazhdojë të funksionojë, pasi siç edhe e dimë tashmë Dashi është stilist me famë që stilon vajzat dhe veçanërisht Linditën.

Nga shumë ndjekës aludohet se Dashi ishte futur me qëllim nga Lindita që ai të reklamonte pak biznesin e tij pavarësisht se diçka e tillë mohohet nga të dyja palët.Do jesh dash apo qingj?”/ Lindita provokon konkurrentin më të vogël në  moshë: Më pëlqejnë meshkujt e rritur - Top Channel

Lindita deklaron publikisht dhe në sy Dashit, që nuk është mashkulli që ajo kërkon, mes tyre nuk ka kimi, nuk ka as tërheqje fizike as shpirtërore.

Dashi rrëfen faktin se ndikohet shumë nga kamerat dhe nuk arrin të jetë vetvetja, por nqs Lindita del single nga programi ai do vazhdojë aty ku e la në program dhe ta bëjë për vete Linditën larg kamerave.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!