Ballina Magazina Lindita injòron keq italianin e PërPuthen+40: Nuk dal me ty, je në...

Lindita injòron keq italianin e PërPuthen+40: Nuk dal me ty, je në moshën e…

Lindita, bukuroshja 42-vjeçare, e cila ende nuk po gjen kimi me asnjërin nga zotërinjtë në programe, ka filluar të marrë propòzime të çuditshme nga mosha shumë më të vogla se ajo e së fundmi edhe nga mosha shumë më të mëdha se ajo.

Bëhet fjalë pikërisht për Giussepe, italiani i cili hyri në program për ish-konkurenten Luljeta, e që se fundmi shfaqi një simpati të madhe për Shqipen, ku téntoi edhe ta puthte gjatë programit.Giuseppe fut në sherr Luljetën me Shqipen? - Përputhen +40, 1 Maj 2021 - YouTube

Javën e kaluar, Giussepe kishte takim me Shqipen dhe ky i fundit dukej pak i tërhéqur mbrapsht nga fjalët e thëna në fillim për Shqipen, aq sa kur Shqipja i shprehu dashurinë, Giussepe u step dhe kërkoi më shumë kohë.

Siç duket, në kokën e Giussepes paska qenë Lindita, e cila në moshë është më shumë se dyzet vite më e vogël.

Pasi Giussepe e ka deklaruar moshën në prapaseknë në një debàt me vajzat e programit, dhe çdo gjë është filmuar dhe postuar nga Iliri.

Giussepe shpreh pëlqim për Borën gjatë videos dhe pasi shikon kamerën e Ilirit ai rrëfen se nuk mund ta pëlqejë fizikisht por si një person të arritur në jetë pasi ai është i moshuar e Bora shumë e re për të.Giuseppe i ashpër: Boll se me çmendët… - Përputhen, +40, 3 Qershor 2021 - YouTube

E ndërsa puntatën e sotme, ky i fundit mendoi se mosha është vetëm një shifër, por që në fakt për Linditën jo.

Ajo ka shprehur gjatë takimit me Dashin se nuk është e dhënë pas djemve të rinj, madje ka pëlqim për meshkujt më të mëdhenj se ajo në moshë.

LIVE në studio Giussepe i kërkon një takim Linditës dhe kjo e fundit e refùzon kategorikisht duke i thënë se “ti je në moshën e babait tim dhe unë nuk mund të dal në takim me ty.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!