Ballina Magazina Plàs keq në PërPuthen+40! Linda i kthehet keq Arjanit: A ke fëmijti?...

Plàs keq në PërPuthen+40! Linda i kthehet keq Arjanit: A ke fëmijti? (VIDEO)

Mbrëmjen e sotme shikuam takimin e Lindës dhe Samiut, një takim me personazhe pothuajse të panjohur nga ato që kishim parë deri më tani.

Si Linda ashtu edhe Samiu nxorën në pah një anë tjetër të karakterit të tyre. Dyshja dukeshin shumë të dashur dhe çdo emocion që përcjellin në fytyrë e shfaqnin edhe me gjeste.

Pas pjesës së parë të takimit, në studio u diskutua shumë “kushti kryesor” i Lindiës që tashmë po komentohet ende nëpër rrjete sociale.No description available.

Siç e dimë, kushti i Lindës është që partneri të mos kërkojë fëmijë nga zonja në fjalë. Linda hapet shpesh për familjen e saj, për nënë e saj, për bijën e saj.

Ajo rrëfen se e ka pasur shumë të vështírë të rrisë vajzën e vetme, shpesh herë i kanë munguar edhe gjërat elementare dhe jo vetëm për këtë arsye por edhe për faktin se prindërit e saj janë ndarë e martuar përsëri.

Linda vetë ka pasur një fëmijëri të vështírë , edhe vajza e saj nuk e kishte të lehtë t’ia dilnin së bashku në jetë dhe kjo është ndër shkàqet kryesore që Linda me ngulm kërkon të mos bëjë fëmijë tjetër.No description available.

Arjani e kundërshton duke i thënë që nuk mund t’ia privosh partnerët mundësinë të bëhet prind vetëm për anën ekonomike dhe në debat e sipër, kur të gjithë dalin kundër Lindës, kjo e fundit i drejtohet Arjanit “Ti Arjan, ke fëmijë? Atëherë nuk mund të më kuptosh.”

Arjani në një moment ndalet dhe heziton t’ia kthejë gjatë, vetëm i thotë “Jo, nuk kam”, më pas është Bora ajo që ndërhyn duke thënë “ka edhe të tjerë në studio që kanë fëmijë por që nuk mendojnë kështu si ti Linda, jo domosdoshmërish duhet të kesh fëmijë për të të kuptuar”.

Si gjithmonë Bora, moderatorja e emisionit, ndërhyn për të zbutur situate të pakëndshme siç ishte kjo e rastit konkret.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!