Ballina Magazina Linda e "Për'Puthen 40" eksperte e 'tullacëve' (VIDEO)

Linda e “Për’Puthen 40” eksperte e ‘tullacëve’ (VIDEO)

Konkurrentja bukuroshe e “Për’Puthen 40”, Linda ka dhënë një deklaratë në studio e cila ka habitur publikun dhe fansat.

Ajo ka thënë që tullacët janë ‘thëngjill i mbuluar’. Duket që këtë opinion Linda e ka krijuar nga eksperienca e vet.

Ajo ka evidentuar Çimin dhe Oltin duke thënë që i shkojnë shumë përshtat shprehjes së saj.Ndodh puthja e parë në “Për'puthen +40”, Lindita dhe Olti ndajnë momente  intime me njëri-tjetrin – iconstyle.al

Deklarate e Lindës ka shkaktuar shumë të qeshura në emision madje kjo gjë u kap edhe nga fansat.

Ajo tha se ka ‘tullac e tullac’ duke bërë të qesh dhe opinionistin, Arjan konomi i cili i tha asaj që shpjegimi ishte shumë i qartë e hajde kuptoje.

Nuk dihet nëse Linda e bëri këtë deklaratë për ndonjërin nga ‘tullacët’ e studios por ishte një batutë shumë e bukur.Lindita dhe Ndriçimi bashkëjetojnë prej kohësh, zbulohet loja e dyfishtë –  Albeu.com

Lindita ka treguar në takimin me Samiun se është zhgënjyer nga Çimi, ndërsa pret që të mos gabohet në mendimet që ka për të tani.

Ajo më parë ka dalur edhe me një tjetër ‘tullac’ Oltin që patën shumë takime romantike sëbashku.

Vlen të theksohet që në emisionin “Për’Puthen 40” konkurrentët më të preferuar janë ‘tullacët’, Çimi dhe Olti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!