Konkurrentja bukuroshe e “Për’Puthen 40”, Linda ka dhënë një deklaratë në studio e cila ka habitur publikun dhe fansat.

Ajo ka thënë që tullacët janë ‘thëngjill i mbuluar’. Duket që këtë opinion Linda e ka krijuar nga eksperienca e vet.

Ajo ka evidentuar Çimin dhe Oltin duke thënë që i shkojnë shumë përshtat shprehjes së saj.Ndodh puthja e parë në “Për'puthen +40”, Lindita dhe Olti ndajnë momente  intime me njëri-tjetrin – iconstyle.al

Deklarate e Lindës ka shkaktuar shumë të qeshura në emision madje kjo gjë u kap edhe nga fansat.

Ajo tha se ka ‘tullac e tullac’ duke bërë të qesh dhe opinionistin, Arjan konomi i cili i tha asaj që shpjegimi ishte shumë i qartë e hajde kuptoje.

Nuk dihet nëse Linda e bëri këtë deklaratë për ndonjërin nga ‘tullacët’ e studios por ishte një batutë shumë e bukur.Lindita dhe Ndriçimi bashkëjetojnë prej kohësh, zbulohet loja e dyfishtë –  Albeu.com

Lindita ka treguar në takimin me Samiun se është zhgënjyer nga Çimi, ndërsa pret që të mos gabohet në mendimet që ka për të tani.

Ajo më parë ka dalur edhe me një tjetër ‘tullac’ Oltin që patën shumë takime romantike sëbashku.

Vlen të theksohet që në emisionin “Për’Puthen 40” konkurrentët më të preferuar janë ‘tullacët’, Çimi dhe Olti.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!