Ditën e sotme babai i Ledri Vulës feston ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte një dedíkim publik nga reperi.

Ai ka uruar të atin përmes një fotografie ku shfaqen krah njëri-tjetrit.

Në urimin për Agronin, artisti shkruan se edhe pse ai është bërë gjysh, vitet për të nuk kanë ecur dhe duket se është në një moshë me të.No description available.

“Urime ditlindjen baba u bone gjysh e po dokesh tnjejten gjenerat me mu. Te dua”, shkruan ai, duke na ëmbëlsuar me këto fjalë që do i donte çdo baba.

Një urim të ëmbël Agroni e ka marrë edhe nga nëna e Ledrit, Xheraldina, e cila krah një foto në Instagram ka shkruar “12.06….TD #❤️ @agron_vula_1″

Kujtojmë se Ledri po korr mjaft sukses me projektet e fundit që ka sjellë, ku së fundmi ka bashkëpunuar me këngëtarin Majk dhe kanë publikuar këngën e titulluar “Marr” e cila është kthyer menjëherë në hit. No description available.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!