Ledjana Prenga ka qenë një ndër personazhet më të njohur dhe komentuar të programit të PërPuthen.

Ajo doli nga programi çift me Mevlan Shabën, por më pas dyshja ka patur krísje mes njëri tjetrit dhe Mevlani lajmëroi se janë ndarë.

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ledjana ka ekspériméntuar shumë me look-un përgjatë ditëve të fundit, mirëpo me ndryshimin e fundit është e vështírë të njihet.

Ledjana është bërë bjonde platin dhe duket si tjetër njeri. Ish-konkurrentja ka publikuar në Instastory disa video me look-un i ri, i cili është pritur mjaft mirë nga ndjekësit.

Vajza nga Rrësheni terhòqi vemendjen me lùften qe beri për Mevlanin me Antonelen.

Gjithashtu u përfol se ajo ka bere shume ndërhyrje kírurgjíkale plastike ku ka ndryshuar pamjen e saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!