Ballina Magazina Kush je ti? Ledjana? Ish-konkurrentja e 'PërPuthen' pëson ndryshim dràstik (FOTO)

Kush je ti? Ledjana? Ish-konkurrentja e ‘PërPuthen’ pëson ndryshim dràstik (FOTO)

Ledjana Prenga ka qenë një ndër personazhet më të njohur dhe komentuar të programit të PërPuthen.

Ajo doli nga programi çift me Mevlan Shabën, por më pas dyshja ka patur krísje mes njëri tjetrit dhe Mevlani lajmëroi se janë ndarë.

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ledjana ka ekspériméntuar shumë me look-un përgjatë ditëve të fundit, mirëpo me ndryshimin e fundit është e vështírë të njihet.

Ledjana është bërë bjonde platin dhe duket si tjetër njeri. Ish-konkurrentja ka publikuar në Instastory disa video me look-un i ri, i cili është pritur mjaft mirë nga ndjekësit.

Vajza nga Rrësheni terhòqi vemendjen me lùften qe beri për Mevlanin me Antonelen.

Gjithashtu u përfol se ajo ka bere shume ndërhyrje kírurgjíkale plastike ku ka ndryshuar pamjen e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!