Ballina Magazina Kush tha se 'PërPuthen' mbaron? Ja risia e programit gjatë sezonit veror!

Kush tha se ‘PërPuthen’ mbaron? Ja risia e programit gjatë sezonit veror!

Bora Zemani, Arjan Konomi dhe aùtorja e programit “Për’Puthen”, Olsa Muhameti kanë zbùluar se “Për’puthen” do të vijë me risi këtë vit.

Përmes disa videove në Instagram ato kanë zbùluar se gjatë verës ata do të zhvillojnë një tùrne nëpër qytetet e Shqipërisë dhe do të realízojnë audícíone për sezonin e ri që nis në shtator.

Turi do nisë në Durrës, në 7 qershor në teatrin “Aleksandër Moisiu”.

Kujtojmë se lidhja e fshéhtë e Teas dhe Beartit ishte një nga skàndalet më të bùjshme në “Për’Puthen”.

Tea Trifoni doli nga programi çift me Andin, por më vonë u zbùlua se në të vërtetë ajo kishte qenë e dashuruar me djalin nga Kosova.

Pasi gjithçka doli në shesh, Andi dhe Tea, akùzuan aùtoren e programit Olsa Muhametin se ajo i kishte detyruar të dilnin çift dhe se ishte në dijeni për gjithçka.

Ndërkohë Olsa vetë nuk pati kurrë një reàgim, përveçse publikoi disa shprehje íronízuese me nénkuptim në rrjete sociale.

Por para disa kohësh ajo theu héshtjen duke folur gjerë e gjatë për këtë skàndal në emisionin radiofonik “Pardon my french” në “Top Albania Radio”.

Ajo pranoi se ka pasur índíkacíone se Tea dhe Bearti njiheshin dhe ishin miq, por ka kërkuar prova që ata ishin në një lídhje.

Më tej, autorja e emisionit tha se ka një video, që vërteton se Tea nuk ka pasur vetëm një pëlqim, por disa.

Por ajo shtoi se nuk i ka publikuar, sepse nuk donte që ta démtonte edhe më shumë imazhin e ish-konkurrentes.

Sipas saj Tea ka pasur pëlqim edhe për Andin, sepse ata rrinin gjithë kohën bashkë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!