Ballina Magazina Kush je ti dhe çfarë i kë bërë Anës? Ish-konkurrentja e 'PërPuthen'...

Kush je ti dhe çfarë i kë bërë Anës? Ish-konkurrentja e ‘PërPuthen’ ndryshon ‘look’

Ana Lleshi është një nga ish-konkurrentet e “Për’Puthen” më të komentuara në publik, edhe pas daljes nga emisioni. 

Përveç karakterit të fortë, ajo është gjithmonë komentuar edhe për veshjet e saj ekstravàgante dhe jo vetëm. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi. 

Këtë herë Ana ka guxuar të luajë me flokët duke bërë një ndryshim dràstik dhe duke e lancuar ‘look’-un  e saj në ‘Top Arena’ me Ed Manushin në Top Channel. No description available.

Ajo është bërë një bjonde ditën e sotme, me flokë të shkurta, me një fustan të gjate ngjyrë portokalli, bust dhe me një të çarë deri në ije. 

Kujtojmë se pak kohë ma parë, Lleshi publikoi këngën e saj të parë, të titulluar “Deal”. 

Një ndër protagonistët në klip është Atdheu. Në këtë projekt muzikor Ana shfaqet si një vajzë “self-made”, teksa nuk i ka kursyer skénat e nxéhta në klip. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!