Ballina Magazina Kur do të martohet Antonela? E zbulon astrologu njohur (VIDEO)

Kur do të martohet Antonela? E zbulon astrologu njohur (VIDEO)

Jorgo Pulla, astrologu i njohur i ftuar në ‘Top Arena’ mbrëmjen e sotme bën parashikimin e pa imagjinuar për Antonelën.

Antonela, ish konkurentja e ‘PërPuthen’, ndër më të komentuarat sidomos pas daljes nga programi, i jep përshkrimin fizik me detaje astrologut Jorgo, e jo vetëm kaq.

Me përmasat e një modeleje 90/60/90cm, rritur mes Shkodrës dhe Milanos, partnere në skénë më moderatorin e mirënjohur Edi Manushi, Jorgo i flet shkurt dhe saktë për të ardhmen e saj.No description available.

Ai ndalet tek karriera, ku shpjegon se kulmin e karrierës e ka tani, në sezonin veror, ku edhe vendoset fati i saj për të ardhen dhe sipas tij, në korrik, a-ja dhe Zh-ja i fillojnë në korrik dhe do i vazhdojnë edhe në shtator.

Përpara përfundimit të pjesës së parë së programit, astrologu Jorgo Pulla pyetet nga moderatori Manushi për anën sentimentale të Antonelës nëse do kemi një dasmë apo diçka të ngjashmë për këtë të fundit apo jo.

Por Astrologu i njohur Jorgo Pulla nuk jep detaje të imta për këtë pjesë pasi sipas parashikimit të tij, Antonela është një natyre tepër spontane dhe “këtë gjë e ka automatike, nuk e ka problem fare.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!