Ballina Magazina Plas keq në PërPuthen+40, konkurrentja nuk pranon të...(VIDEO)

Plas keq në PërPuthen+40, konkurrentja nuk pranon të…(VIDEO)

Një histori e krijuar për kaq javë radhazi ndërmjet Steles dhe Çimit nuk pati një përfundim pozitiv.

Si dihet tashmë përputhen është në fund të sezonit të tij dhe personazhet e programit duhet te deklarohen çift ose te dalin beqarë nga emisioni.

Stela ishte shumë e afruar me Çimin në këtë takim të dhënë, por diçka ndikoni që Stela të distancohej në studio nga fjalët ne klip dhe të bënte një hap prapa.

Çimi shpesh here e pyeste Stelen nëse ka diçka për të thënë, pasi ai priste deklaratën e kësaj të fundit, e cila nuk u dha.

Por stafi i dha një mundësi “çiftit” për ta rimenduar deri ditën e premte dhe të jemi me një përgjigje pozitive apo negative.

Çimi priste nga Stela deklaratën ndërkohë që edhe Stela priste nga Çimi që ta bënte ai hapin i pari dhe as ky i fundit nuk e bëri, siç duket dy personazhet nuk janë ende gati për një vendim kaq të rëndësishëm.

Sipas Stelës është Çimi ai i cili nuk i jep siguri pasi sipas saj, ndërkohë ai e ka kokën pas tek Lindita dhe kjo gjë nuk e bind për të hédhur hapin e shumëpritur të përputhshmërisë në çift.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!