Ballina Uncategorised Konkurrentja e 'PërPuthen+40' tregon historinë e tríshtë: Babai më refuzoi që në...

Konkurrentja e ‘PërPuthen+40’ tregon historinë e tríshtë: Babai më refuzoi që në lindje…(VIDEO)

Në puntatën e sotme të programi “PërPuthen” u trànsmetua takimi i Lindës me Ndriçimin.

Gjatë këtij takimi, Linda i hapi zemrën konkurrentit dhe i tregoi historinë e vështirë të jetës së saj.

Ajo u shpreh se është rritur nga prindër të divòrcùar dhe se nuk njihet me motrat dhe vëllezërit nga ana e babait, të cilët mesa di ajo janë tre.Përputhen +40 – Linda rrëfen telefonatën e vajzës në mes të natës | inFokus

“Unë jam rritur nga prindër të divòrcùar. Të dy janë martuar sërish pas divòrcit, kanë pasur fëmijë nga martesa të tjera.

Fëmijët janë miksuar. Nuk kam lídhje me vëllezërit dhe motrat nga ana e babait. Me sa di janë tre. Nga ana e mamit kam një motër dhe një vëlla. Me këta të dy jam rritur”, u shpreh mes emocíoneve konkurrentja.

Ndërkohë në studio Linda zbuloi faktin e tríshtë se i ati e ka refuzuar që në lindje.

“Babai më ka refuzuar që kur kam lindur. Unë kam insistuar ta takoj a edhe në adoleshencë, edhe Kur isha më e rritur por gjithmonë më ka refùzùar.

Vetëm para se të vdíste më kërkoi, shkova dhe i shërbeva ato 2-3 ditë.

I shkova dhe në vàrrim pastaj, e bëra për gjyshen, për xhaxhain dhe hallat, se me njerëzit nga babai jam bërë gjithmonë”, rréfeu ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!