Ballina Showbiz Kemi dasem! Rezart Veleshnja martohet se shpejti (FOTO)

Kemi dasem! Rezart Veleshnja martohet se shpejti (FOTO)

Një ndër aktorët më të njohur të humorit në vendin tonë, Rezart Veleshnja ka qenë ditën e sotme i ftuar në rubrikën “N’fermë” në emisionin E diell në Top Channel ku bëri deklaratën që askush nuk e priste.

Ai tha se do t’i japë fund beqarisë e se së shpejti do të martohet.

Po ashtu, artisti zbùloi detaje rreth dasmës dhe tregoi më shumë për partneren e tij.

Ai tha se do të bëjë diçka të thjeshtë pasi lumturinë e gjen te personi që ka dhe jo tek të tjerët apo të gjërat shumë madhëshotre për të rënë në sy.

“Dua të bëj një gjë shumë të thjeshtë. Nuk kam qef që ta bëj te Pallati i Kongreseve apo pallate të tjera. Lumturinë e gjej te personi që kam, jo te të tjerët Shoqëria aq janë 5 veta, të tjerët janë kot se ke 10 vjet pa i takuar”, u shpreh ai.

Disa ditë më parë, Veleshnja “vulosi” suksesin më të madh të karrierës së tij, 100 karakteret në emisionin e humorit “Portokalli”.

“Faleminderit trupa me e mire e shkolles Portokalli! Faleminderi Mami dhe Babi im se prej jush Sot festova 100 karakteret e mia ne portokalli karaktiri i 100 eshte kete te diele në Portokalli i them shkolle sepse te gjithe pasi ikin e falenderojne per mesimet qe i dha per rrugetimin e tyre ne jet! flm trupa e baletit! flm katershes se mrekullueshme flm Binaj Zalla Cela, Caci dhe padiskutim Denisa Haxhiaj!”- u shpreh ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!