Ballina Showbiz Kejvina feston sot ditëlindjen dhe na tregoi se çfarë ka të 'bërë'...

Kejvina feston sot ditëlindjen dhe na tregoi se çfarë ka të ‘bërë’ në trupin e saj (FOTO)

Modelja Kejvina Kthella është një ndër emrat më të njohur e të komentuar të showbiz-it, e cila tërheq shpesh vëmendjen me pozat e saj në rrjete sociale.

Modelja e njohur sot feston ditëlindjen e saj. Kejvina Kthella, ndau pamje nga festa e ditëlindjes së saj në rrjete sociale në të cilën e ftuar ishte edhe Arta Elezaj.

Krahas, festës luksoze dhe dhuratave të shumta një detaj që shton kuriozitetin është edhe mosha e saj.

Arta Elezaj sjellë pamje para festës së ditëlindjes së KejvinësModelja, ka lindur me 2 qershor dhe sot mbush plot 26 vite jetë.

Së fundmi, Kejvina na ka treguar përmes një videoje të realízuar në rrjete sociale se ka kryer një ndërhyrje estetike.

Pa komplekse dhe pa tërésisht pa dòreza, ajo ka lënë të kuptohet se ka bërë një ndërhyrje në buzë.

“Buzët si qershi nga (emri i doktorit italian)”, ka shkruar modelja të cilës mesa duket po i pëlqejnë aq shumë buzët e saj “të reja”.

Në llogarinë e Kejvinës në Instagram shohim shpesh pòza pròvòkuese, ku tregon linjat séksi e format bòmbastike që shumica ia kanë zíli.

Shumë herë modelen e kanë akùzuar për photoshop, duke pretenduar se ajo nuk është fiks ashtu siç shfaqet në foto.Kejvina feston ditëlindjen në Dubai, para tortës bënë stila “erotik”

Këto komente Kejvina i ka marrë gjithmonë me sportivitet dhe më herët i ka vendosur pikat mbi “i” të gjitha këtyre fjalëve.

Me një video të publikuar në InstaStory, modelja i ka bërë të gjithë të flasin me vete teksa ka treguar trupin në një video ku s’mund të bënte photoshop.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!