Ballina Uncategorised Jasmina Kadriu shfaqet në krevat e zhvéshur me…(VIDEO

Jasmina Kadriu shfaqet në krevat e zhvéshur me…(VIDEO

Ish-konkurrentja e ‘PërPuthen’ , Jasmina Kadriu, e cila doli çift nga programi me Andi Artanin mësohet se pak ditë më parë çifti është ndarë.

Shkak për ndarjen e tyre mendohet të jetë bërë këngëtarja e njohur Diona Fona, kjo sipas versionit të vetë Jasmines.

“Marrëdhënia është príshur në një lloj mënyre që as unë nuk e kuptoj atë, as ai nuk më kupton mua”.

“Nuk jemi bashkë dhe nuk është se është për mungesë të dëshirës time, por është për mungesë të dëshirës së Andit.”

Pak ditë më parë Jasmina bëri një udhëtim drejt Turqisë, nuk dihet ende nëse kjo e fundit vazhdon të jetë jashtë Shqipërise apo është kthyer tashme.

Jasmina është shumë aktive në rrjete sociale, e sidomos me InstaStory-t e saj të shpeshta.

Në ‘InstaStory’ e postuar pak orë më parë, Jasmina shfaqet në krevat, me të brendshme mjaft provòkuese, më një këmishë të shkurtër, të bardhë, të zbérthýer…

Nuk mungojnë as aksesorët e trupit si pirsi në kërthize apo aksesor tek të brendshmet e kësaj të fundit.

Në sfond e shoqëron kënga e njohur të Ëes Nelson- Nice to meet ya ft Yxng Bane,teksti i së cilës i përshtatet mjaft mirë fotos së postuar.No description available.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!