Ballina Magazina Jasmina e 'PërPuthen' nuk përmbahet, gòdet para kamerave Alessandron (VIDEO)

Jasmina e ‘PërPuthen’ nuk përmbahet, gòdet para kamerave Alessandron (VIDEO)

Pak ditë më parë Jasmina bëri një udhëtim drejt Turqisë më nënën e saj dhe nuk vonoi shumë,  pushimeve të tyre iu bashkua edhe ish-konkurrenti Alessandro. 

Ato shfaqen bashkë në cdo video të postuar në rrjete sociale, si në hotël apo edhe në rrugët e Stambollit. 

Teksa po shijonin muzikën e para pëlqyer të Jasmines në dhomë, pas saj ndodhet Alessandro i cili “e ngàcmon” duke ia ndalur muzikën. 

Kjo e fundit në fillim e shtýn, ténton ta largojë me të qeshura por Alessandro nuk ndalet dhe vazhdon më tej duke ia zhùbrosur flokët, Jasmina nérvozòhet dhe reàgon ndaj tij. 

Ajo i kthehet ashpér dhe e godét disa herë në fytyrë për ta bërë Alessandron të héqë dorë nga lojërat e tij të bezdisshme.

Më Pas Jasmina i buzëqesh dhe lé të kuptojë godítjet që ia dha, ishin në formë loje.

Videoja nuk duket të jetë shpërndarë Jasmin, ndoshta kjo e fundit mund tjetë penduar për reàgimin e ashpér ndaj Alessandros, videon e ka shpërndarë në Instagram faqja “brokeeneditz”. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!