Ballina Magazina Jasmina deklaron se është me më të fortit, Fationi e ngàcmon: E...

Jasmina deklaron se është me më të fortit, Fationi e ngàcmon: E dredh…(VIDEO)

Fation Kuqari, ish-konkurrenti i ‘PërPuthen’ të sezonit të kaluar, i shumë përfolur nga mediat edhe pas daljes nga programi, aktualisht ka lidhur kontratë me “RTV Ora” dhe moderon një program për fushën e futbollit dhe pikërisht për euro kampionatin.

Të ftuar në studio këtë radhë ka bukuroshen zeshkane Jasmina, të cilën nuk di as sit a prezantojë siç edhe shprehet vetë ai gjatë emisionit.

Fationi: Une nuk di si ta prezantoj këtë gocë, të përkédhelurën e ‘Për’Puthen’ apo jo, Jasmina Kadriu; Dhe direkt kalon në pyetjen “me kë je tifozë gocë?”No description available.

Jasmina, e cila nuk ishte shumë e informuar për kampionatin apo ndeshjet që po luhet, shprehet se “tifoze bën për veten e saj”.

E duke qeshur për batutën e hédhur kjo e fundit shton “unë jam me skuadrën fituese zakonisht, më së shumti me Gjermaninë.”

Fationi: Me më të fortit ti gjithmonë, e drédh ndonjë çik?

No description available.

Jasmina: Po, kur shikoj ato golat në minuta të fundit, dhe them gjithmonë, ja e dija.

Kujtojmë faktin se 23vjecarja, Jasmina Kadriu ka lindur në Dibër dhe jeton në Tiranë. Ajo studion për Diplomaci dhe ka pasíon garat me makinat.

Kjo e fundit doli nga programi “përPuthen” çift me Andin, lídhje kjo që nuk zgjati shume pas daljes nga emisioni.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!